Silkroad Online Silk
Category

: Silkroad Online Silk

Description

Silkroad Online Silk Satın Al

Silkroad oyunu, milyonlarca insanın bir arada olduğu devasa sayıda bir kitleyi eğlendirmektedir. Silkroad online silk satın al seçeneği, milyonlarca insanın, Doğa Asya’da ve Avrupa’da ilgisini cezbediyor denebilir. Oyunun isminin Türkçe olarak “İpek Yolu” şeklinde çevrildiği bilinir. Bu oyunun türü ele alındığında aslında bir çevrim içi rol yapma oyunu olduğunu belirtmek gerekiyor. Joymax tarafından 2005 yılında yayınlanan Silkroad online silk tam anlamıyla bir macera oyunu denebilir.


Bu oyunun dünyası aslında gerçekle bir nevi örtüşür demek mümkündür. Oyunun içine girildiğinde doğal manzaralar, İpek Yolu’nun tarihi dokusu hissettirilir. Oyunda oyuncuların gerçek bir dünyanın içinde gibi olduğunu düşünmesi bu nedenledir. Oyunda tecrübe kazanarak seviye atlamak oldukça eğlencelidir.


Silkroad online silk satın al aşamasından sonra maceranın içinde yer almaya devam edebilirsiniz. Maceraya atılan karakteri yönetmeye devam ettikçe oyunun sizi nasıl içine aldığını da gözlemleyebilirsiniz. Eski Silkroad sevenler bilirler ki bu oyunun fazlasıyla değişip geliştiği de bir gerçektir. Oyunun tadını çıkarmak istediğinizde oyundan ne beklediğinizi de değerlendirmeniz önemlidir.


Bu oyun pek çok kişi için nostaljik bir değer taşır. Özellikle ilk çıktığı zamanlarda bu tür oyunları sevenlere göre özel bir yere sahip hale gelmiştir. Bugün de güncellenmeye devam ederek Türkiye’ye özel halde oyun severlerin beğenisine sunulmuş durumdadır.


Oyuncuların aynı zamanda ticaret yaparak kazanç elde etmesini sağlayacağı bir oyun sistemi bulunmaktadır. Böylece ilk yıllarda çok popüler hale gelmiş ve hala bu popülerliğini koruyan oyunun ruhunu dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz. Silkroad online silk satın al sistemiyle ilgili, Inovapin.com sitemizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bununla birlikte siteden oyuna ulaşıp dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Oyun için herhangi bir yaş aralığı belirtilmese de 18 yaşından küçük çocukları olumsuz yönde etkileyebilmesi göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Silk Online Silk ile Neler Satın Alınabilir?

Silkroad online silk satın al işleminden sonra oyuncuları birbirinden farklı ticaret macerasının içinde bulabilmek oldukça hızlı ve sürükleyicidir. Oyunda birden fazla şekilde para kazanma yöntem vardır. Simya sistemi olarak bilinen bir özellik bu oyunun içinde bulunuyor. Simya sisteminin ne gibi bir özelliği olduğunu merak edenler mutlaka vardır. Bunlar şu şekilde ele alınabilir;


Bu sistemle oyuncuların eşyalarını daha güçlü hale getirmeleri söz konusudur. Böylece savaşta daha iyi bir performans sergilemek mümkün hale gelir.

Oyun esnasında simya malzemeleri toplanarak eşyalar güçlendirilebilir.

Eşyaları güçlenen oyuncular seviyelerini daha hızlı bir şekilde ilerletebilir.

Silkroad online silk alma, özel etkinliklerle oyuncuların seviyelerinin yükselmesini sağlayan bir oyun tarzıdır. Bu özel etkinlikler, iş etkinlikleri olarak bilinir. Özel etkinliklerle oyuncuların oyun içinde farklı aktiviteler yapması üzerine kurulu bir oyundur. Bu şekilde deneyim kazanan oyuncular seviyelerini yükseltebilir.


Silkroad online silk satın al ve oyuna başla sürecinde hedef ticaret olarak bilinen ticaret türüyle büyük kazançlar sağlamak oyunun bu anlamda ne kadar ileri gidebileceğinin göstergesidir. Oyuncular için işin en eğlenceli kısımlarından biri hedef ticaret yapıp farklı şehirlere seyahat etmek olabiliyor. Bu şekilde eşyaları satıp büyük miktarda para kazanarak karakterlerin gelişmesi mümkün hale geliyor. Hedef ticaret yapmanın riski, oyunu heyecanlı ve eğlenceli kılan faktörlerdendir.


Silkroad online silk yükleme tamamlandıktan sonra yolda saldırganlarla karşılaşılabilir. Bunun yanında eşyaların kaybedilmesi durumu ortaya çıkabilir. Tüm bunlar oyunu daha da canlı tutan faktörler arasında sayılır.


Silk Online Silk Fiyatları

Silkroad online silk satın al anlayışında para kazanmak oldukça doğal bir işleyişte olur diye düşünülebilir. Oyun içinde gelişim sağladığınızda farklı araç ve gereçler satın alabilirsiniz. Bir yandan da küpe, zırh gibi eşyaları satışa sunarak bunlardan da kazanç sağlama yöntemine başvurabilirsiniz. Seviyesi yükseltilmiş karakterlerin çok fazla para etmesi ciddi miktarlarda kazanç sağlama yönünde değerlendirilen bir yöntemdir.


Silkroad online silk satın al özelliği, oyun içerisinde geliştirilmiş olan karakterleri internetteki ticaret sitelerinde başka kullanıcılara satmak, yine bir kazanç yöntemi olarak görülebilir. Bu noktada eşyaların ne kadar paraya satılacağını oyuncular kendi belirler.


Silkroad Online 10 Silk     33.15 TL

Silkroad Online 50 Silk     165.15 TL

Silkroad Online 100 Silk 331.60 TL

Silkroad Online 300 Silk 995.75 TL

Silkroad Online 500 Silk 1680.37 TL

Silkroad Online 750 Silk 2352.00 TL

Silkroad Online 1050 Silk 3199.50 TL

 

Silkroad Online Silk Nasıl Satın Alınır?

Silkroad online silk fiyatları, farklılık göstermektedir. Silkroad online silk satın al hizmeti sitemizde bulunmaktadır. Böylece istenildiği gibi bu işlemleri gerçekleştirmek kolay olacaktır. Güvenli kod almak için neler yapılacağı sitemizden de öğrenilebilmektedir. Bu şekilde en güncel fiyatları öğrenerek Silkroad online silk satın al aşamalarını tamamlayıp oyuna daha hızlı dahil olabilirsiniz.


Oyun içinde seviye atladıkça Silkroad online silk fiyatları bazında ticaret yapmanın yolu açılır. Birçok oyuncu oyun itemlerini para kazanma ve hobi amaçlı satışa çıkarır ya da item satın alır. Diğer oyunlarda olduğu gibi burada da çok para kazanmak oldukça kolay halde gözlemlenir. Oyunun sonunda zengin edici ve karlı bir bitiş oyuncuları bekler. Silk fiyatlarına göre Silkroad online silk satın al çerçevesinde ilerleyebilirsiniz.


Silk online silk yükleme işleminde sitemizden destek aldığınızda satın alınan silkleri hızlı ve pratik bir biçimde yükleyebilme imkanı elde edebilirsiniz. En ucuz silkroad online silk alternatifleri değerlendirmesinden sonra uygun ve güvenilir işlemler yapabilirsiniz. Bu işlemin oldukça kolay yapılabiliyor olması, daha önce oyunu oynamayıp, bunda tereddüt eden insanlar için de dikkat çekicidir.


Silkroad online silk satın al ve oyuna başla süreci, öncelikle bakiyede para olmasını gerektirir. Bu işlemlerin yapılmasında farklı yöntemler bulunur. Bu yöntemler şu şekilde sıralanabilir;

Oyunun orijinal sitesine girerek oyunu satın alma

Farklı sitelerden Silk e-pin satın alma

Premium silk almak isteyenler için aslında e-pin satın almak çok daha kısa süreli sonuç olabilir. Bu şekilde silk yüklemeye devam ettiğinizde Premium silk yükleme işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Silkroad online silk yükleme sizin tarafınızdan tamamlanmış olacaktır.


Silkroad online silk satın al gibi kafanızda bir düşünce olabilir. Bununla ilgili hızlı kazanç sağlama adına, en ucuz silkroad online silk arayışına gecikmeden başlayabilirsiniz.


Silkroad online silk hizmetinde, oyun içinde karakter atlamanızda rol oynayan eşyalar vardır. Karakter bu şekilde rahat seviye atlar. Ayrıca sunuculara rahat giriş yapmak açısından bundan yararlanabilirsiniz. Karakterin yanında dolaşan satın alınabilir. Silkroad online silk alma sonucunda farklı simya eşyaları ve avatar görüntüleri satın alınması sistem içinde yer alır. Seviye atlama, skill geliştirme ve fazla altın toplama parşömenlerini silkroad online silk satın al kısmından alabilirsiniz.


Silkroad Online Silk Yükleme Nasıl Yapılır?

Silkroad online silk satın al ve kazanarak ilerle felsefesiyle kurulmuş oyun, ücretsiz bir oyun olsa da çevrim içi satın alma özelliği olan platformlardan biridir. Birçok insan gibi oyunun nasıl alınıp yüklendiğine dair aklınızda soru işaretlerinin giderilmesini isteyebilirsiniz. Bütçenize uygun, dilediğiniz miktarlarda silk atın alabilirsiniz. Bunun sonrasında size yalnızca kodunuzu aktive etmek kalır. Silk online yükleme işlemi adımlarının neler olduğu şu şekilde sıralanabilir;

Üyelik linkine tıklanır.

Üyelik girişi yapılır.

Satın aldığınız yerin “ana sayfa” kısmından “silk al” butonuna tıklanır.

“E-pin” seçeneğine tıklanır.

Satın alınan kod yazılır ve onaylanır.

İşlem böylece başarıyla tamamlanmış olur.

Sitemizde e-pin satılmaktadır. Teslim alacağınız e-pin kodu için ödemenizi yaparak, kodu satın alabilirsiniz. Hesabınızda bunun için bakiye yoksa bakiye ödeyerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Silkroad online silk satın al kısmını bitirdikten sonra, sipariş verdiğinizde kodunuz anında size teslim edilecektir. Size en uygun fiyatları inceleyip hesabınıza kısa sürede yükleme yapabilirsiniz. Sitemizden bununla ilgili güvenle ve tereddüt etmeden Silkroad online silk satın al alışverişinizi yapabilirsiniz.


read more...
Silkroad Online Silk

Silkroad Online 10 Silk

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(29)
1.00 USD
1.03 USD
PC PC

Silkroad Online 50 Silk

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(27)
4.99 USD
5.14 USD
PC PC

Silkroad Online 100 Silk

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(21)
10.03 USD
10.28 USD
PC PC

Silkroad Online 300 Silk

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(29)
30.12 USD
30.85 USD
PC PC

Silkroad Online 500 Silk

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(30)
50.82 USD
51.42 USD
PC PC

Silkroad Online 700 + 50 Silk

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(33)
71.14 USD
71.98 USD
PC PC

Silkroad Online 1000 + 50 Silk

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(31)
96.77 USD
96.78 USD
PC PC

Güçlü savaşlarda en ön saflarda görünmek için Silk ile hesabını güçlendir. En indirimli ve güçlü baremleri ucuza almak için Silkroad Online Silk Satın Al.