Twitch Abonelik
Category

: Twitch Abonelik

Description

Twitch Abonelik

2011 yılında açılan online yayın platformu olan Twitch popülerliğini artırmaya devam ediyor. Bu platformu diğerlerinden ayıran özelliği kullanıcıların canlı yayın açmalarıdır. Özellikle League of Legends oyunu üzerinden canlı yayınlar açılır. Bunun yanında Twitch abonelik satın al işlemi sonrasında istenen her konuda canlı yayınların açılması mümkün oluyor.


Küresel olarak kullanılan bu uygulamada açılan canlı yayınlarla ve takipçilerin sayısının beş bini geçmesi ile kazanç elde edilmeye başlanıyor. Siz de Twitch abonelik yaparak oyunları canlı oynayabilir ve açacağınız canlı yayınlar ile kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.


Twitch abonelik satın al sonrasında bu platformda aboneliğinizi oluşturabilir ve açtığınız kanalı geliştirmeye başlayabilirsiniz. Online canlı yayınların yapıldığı sosyal medya platformunda kanal açmak için abonelik oluşturmanız gerekir. Twitch abonelik satın al işlemini ise inovapin.com sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.


Sitemizden uygun fiyatlarla alacağınız abonelik paketleri ile kendi kanalınızı ekonomik bütçelerle açabilirsiniz. İnovapin.com sitemizden alacağınız ıd-gift kullanarak Twitch aboneliğinizi ayrı bir ödeme yapmadan başlatabilirsiniz. Twitch abonelik satın al ardından uygulamada kanalınızı açacağınız canlı yayınlar ile geliştirebilirsiniz. Oyun oynamadaki yeteneklerinizi tüm dünyaya gösterebilirsiniz. Aynı zamanda farklı alanlardaki yeteneklerinizi de gösterebilirsiniz.


Twitch Abonelik Satın Al

Twitch yayıncıları arasına katılarak bir yandan oyun oynamanın keyfini yaşarken diğer yandan da kazanç elde etmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bu platformda yerinizi almak için kayıt yaptırmanız gerekir. Abone olan kişinin takipçilerinin sayısının artması ve canlı yayınlarla para kazanması mümkün olur. Bundan dolayı Twitch abonelik ücretli olarak yapılır. Bu platformda yerini almak isteyen kişiler sitemizden en ucuz Twitch abonelik alma imkanı bulabiliyorlar.


Uygun fiyatlarla sitemizden Twitch abonelik satın al paketlerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda aboneliğinizi uzatacak olan paketleri de alabilir ve kanalınızın açık olmaya devam etmesini sağlayabilirsiniz. Sitemizde bulunan ürünleri satın alma sürecinde verdiğimiz canlı destekten yararlanabilirsiniz. Almış olduğunuz ürünü anında teslim alabilir ve aboneliğinizi hemen başlatabilirsiniz. Aboneliğinizi Twitch abonelik satın al işlemi sonuçlandığında teslim aldığınız ıd-gift ile rahatça yapabilirsiniz.


Twitch Abonelik ile Neler Yapabilirim?

Twitch abonelik al ile global bu online yayın platformunun kullanıcıları arasına katılabilirsiniz. Kanalınız üzerinden canlı yayınlar açabilir aynı zamanda açılan canlı yayınları da izleyebilirsiniz. Küresel olarak çok sayıda kişi tarafından kullanılan Twitch’te Türkçe dil seçeneği bulunuyor. Bu sayede uygulamayı kolayca kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Twitch abonelik satın al sonrasında kanalınızı büyütebilir ve hayran kitlesine sahip olabilirsiniz. Uygulamada abonelik oluşturmanızın ardından yapabilecekleriniz arasında şunlar öne çıkar:

Kullandığınız oyun konsolu, bilgisayar üzerinden oyun oynarken ekran paylaşımı yaparak canlı yayın açabilirsiniz

Açtığınız canlı yayınlarda özel yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz

İzleyicilerinizle sohbet edebilirsiniz

İzleyicilerin yapacakları bağışlar ile kazanç elde edebilirsiniz

Twitch ile ortaklık yapabilirsiniz. Takipçilerinizin sayısı 5000’i geçtiğinde uygulamayla ortaklık başlatabilirsiniz. Ortaklığı başlatmanız ile uygulama kanalınıza bir buton ekler. Uygulamayı kullanan kişiler ayrıca sizin kanalınıza abone olmak için ücret ödemeye başlarlar

Twitch abonelik satın al sonrasında açacağınız kanal ile sohbet etme ve insanlar ile etkileşim kurma yeteneğinizi geliştirebilir ve kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz


Twitch Abonelik Fiyatları

Twitch abonelik fiyatları konusunda en uygun çözümleri inovapin.com üzerinden bulabilirsiniz. Sitemizde bulunan abonelik paketlerini ekonomik bütçelerle alabilir ve platforma giderek aboneliiğinizi başlatabilirsiniz. Sosyalleşmek, yeteneklerini sergilemek ve kazanç elde etmenin keyifli yöntemlerini Twitch sunar. Platformun sunduğu bu özelliklerden yararlanmak için abonelik yapılması gerekir. Twitch abonelik satın al fiyatları da platformun resmi sitesinde yüksek olması ile tercih edilmez. Bunun yerine inovapin.com sitemizde bulunan en ucuz Twitch abonelik paketlerini tercih edebilirsiniz.


Twitch abonelik satın al uygulamanın resmi sitesinden daha uygun fiyatlar ile sitemizden alınan paketler ile yapılır. Elbette küresel piyasalarda fiyatlarda yaşanan artışlar platformun abonelik ücretlerine de yansır. Twitch abonelik satın al ürününü aboneliğinizi ne kadar süre için yapmak istediğinize bağlı olarak alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine veren sitemiz yaşanan fiyat artışlarını sizlere minimum düzeyde yansıtmaya dikkat ediyor. Sitemizde bulunan Twitch abonelik fiyatları şu şeklildedir:

Twitch 1 aylık abonelik 9,80 TL

Twitch 3 aylık abonelik 32,00 TL

Twitch 6 aylık abonelik 63,00 TL

Twitch Abonelik Nasıl Satın Alınır?

Twitch abonelik satın al ile yeni bir platformda yerinizi alabilirsiniz. Global olarak yaygın kullanılan Türkiye’de de popülerliği gittikçe artan bu platformun yıldızları arasına katılabilirsiniz. Twitch abonelik al işlemini güvenle sitemizde yapabilirsiniz. Bunun için inovapin.com üyeliğinizi ücretsiz olarak başlatmalısınız.


Sitemizde pek çok online oyun ve dijitla platformda kullanılan para birimlerinden oluşan ürünler bulunur. Bu ürünleri uygun fiyatlarla alma imkanı bulunur. Twitch abonelik satın al işleminizi sitemizde şu şekilde kolayca yapabilirsiniz:

İnovapin.com hesabınıza 3D güvenli ödeme yöntemi ile bakiye yüklemelisiniz

https://www.inovapin.com/game/twitch/twitch-abonelik ürünlerinin olduğu bu sayfaya giriş yapabilirsiniz

Twitch abonelik satın al ürünleri içinden istediğinizin sağ tarafında bulunan satın al tuşuna basmalısınız

Satın alma işlemini onaylamalı ve Twitch abonelik satın al sonrasında aboneliğinizi başlatmanızı sağlayacak ıd-gift teslim almalısınız


Twitch Abonelik Nasıl Yüklenir?

Twitch abonelik yükleme için uygulamanın resmi sitesine girmeniz gerekir. Burada bulunan dil seçenekleri içinden Türkçeyi seçerek işlemlerinizi daha pratik şekilde yapabilirsiniz. Twitch abonelik satın al işlemini inovapin.com üzerinden yapmanızın ardından size ıd-gift teslim edilir. Uygulamanın kayıt ol butonuna basarak aboneliğin başlaması için gerekli süreci başlatabilirsiniz. Sitemiz üzerinden almış olduğunuz dijital anahtarı ödeme yapmanız için belirtilen bölüme girmelisiniz.


Twitch abonelik yükleme sırasında gerekli olan ödemeyi bu şekilde yapmış olursunuz. Twitch abonelik satın al ve platforma kayıt olurken destek almanız gerekirse sitemizin müşteri temsilcileriyle anlık olarak görüşebilirsiniz. Aboneliğinizi başlatmanın ardından profilinizi özelleştirebilir ve ilgi çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Twitch abonelik satın al ve daha sonra uygulamada kanal açmanız çok önemli bir adımdır. Ama tek başına yeterli değildir. Aynı zamanda oyunları kesintisiz oynayabileceğiniz oyun konsoluna ya da bilgisayara sahip olmalısınız.


read more...
Twitch Abonelik

Twitch 1 Aylık Abonelik

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
0.30 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Twitch 3 Aylık Abonelik

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
0.97 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Twitch 6 Aylık Abonelik

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
1.91 USD
Tarayıcı Tarayıcı

Desteklediğin yayıncıya abone olmak istiyorsanız en indirimli fiyatlarla hemen Twitch Aylık Abonelik satın al. En iyi twitch abonelik paketleri