Yalla Live Gold
Category

: Yalla Live Gold

Description

Yalla Live Gold

Çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmenizi sağlayan yalla live uygulamasını bilgisayardan ve akıllı telefonlarınızdan kullanabilirsiniz. Aynı şekilde Yalla live gold fiyatları uygun olarak hesabınıza yükleyebilirsiniz. Yalla live bakiyenizin azaldığını gördüğünüz anlarda günün her saatinde tekrar Yalla live gold satın al hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Canlı yayın açarak takipçilerinizi ve tanıdığınız kişilerin sayısını artırabilirsiniz. Yalla live tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Bu sayede yurt dışından da yeni çevreler edinmeniz mümkün oluyor. Yalla live gold yükleme işlemini yapmak da sandığınız kadar zor değil. Bunun için ihtiyaç duyduğunuz şey sadece 1-2 dakika gibi çok kısa bir zaman.


Yeni çevreler edinmenin yanında ayrıca açacağınız canlı yayınlar ile popüler olabilirsiniz. Tanıdıklarınıza ve istediğiniz kişilere ödüller göndermek için yalla live hesabınıza uygulamanın para birimi üzerinden bakiye yüklemeniz gerekir. Yalla live gold satın al işlemi ardından hesabınıza anında yüklenir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yalla live üzerinden etkileşim sağlamak ve açılan canlı yayınlarda pk yapmak popüler olmak için son derece önemlidir. Yalla live gold satın al işleminden sonra sahip olacağınız bakiyeler ile canlı yayında rakiplerinize üstünlük sağlamanız mümkün olur.


Yalla Live Gold Satın Al

Yalla Technology tarafından geliştirilmiş olan uygulama ile sosyal çevreyi genişletmek, yeni insanlarla tanışmak artık Yalla live gold satın al işlemiyle de çok daha kolay. Çevrimiçi sohbet edilmesi amacıyla geliştirilen uygulamalar arasında bu platform sahip olduğu özellikler ile öne çıkıyor.


Uygulama ile arkadaşlarınızla canlı sohbetler yapabilir, partiler verebilir ve canlı yayınlarda onlara ödüller gönderebilirsiniz. Yalla live gold satın al işlemi de inovapin.com sitemizin ayrıcalıklı hizmetiyle uygulamada sıralamanızı yükseltmenizde fayda sağlar. Yalla live gold satın al işlemiyle açılacak canlı yayınlarda rakiplerinize üstünlük sağlayabilirsiniz. Yalla live gold yüklemesini hesabınıza yaptığınızda partilerde pk yapabilirsiniz. Canlı yayın savaşlarında üste çıkarak uygulamada sıralamanızı yükseltebilirsiniz.


Kullanımı tüm dünyada gün geçtikçe yaygınlaşan bu uygulamada hesabınızda kullanabileceğiniz para birimi olan gold’u inovapin.com sitemizden satın alabilirsiniz. Çevrimiçi sesli sohbet etmeyi mümkün kılan bu uygulama ile yakın arkadaşlarınızla birebir ya da grup olarak açacağınız odalarda sohbetler yapabilirsiniz. Grup olarak partiler düzenleyebilir ve parti sırasında arkada istediğiniz müziğin çalmasını sağlayabilirsiniz.


Yalla Live Gold Yükleme

Sohbet etmek ve yeni insanlar ile tanışmak için açılmış olmakla birlikte bu uygulama üzerinden arkadaşlarınızla oyunlar da oynayabilirsiniz. Yalla live gold yükleme işlemini yapmanızın ardından ise pk yapabilir ve istediğiniz ödülleri gönderebilirsiniz. Uygulamada kullanıcılar arasında haftalık aylık ve yıllık sıralamalar yapılır. Yapılan sıralamalarda Yalla live gold satın al işlemini sitemizden yaptığınız takdirde üst sıralarda çıkma imkanını bulabilirsiniz.


Kullanıcı dostu ara yüze sahip olan sitemizi tercih ederek işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz, aynı zamanda en ucuz Yalla live gold satın alabilirsiniz. Fiyatların ucuz olması ile yalla live hesabınıza istediğiniz kadar bakiye yükleyebilirsiniz. Böylece pk yaparken ve hediye gönderirken bakiyenizin yetersiz olması gibi sorunlar yaşamazsınız. Yalla live uygulamasının kendi içinde alışveriş yapmanızı sağlayan paranızı hesabınıza güvenle yükleyebilirsiniz. Yalla live gold satın al işleminde sitemiz sayesinde tereddüt yaşamazsınız.


Karşınıza çıkan güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak Yalla live gold satın al işleminizi kolayca yapmanız mümkün olur. Arkadaşlarınızla sohbetleriniz, partileriniz, canlı yayınlarınızda yapacağınız pk sırasında olduğu gibi birlikte oyun oynarken de her ihtiyaç duyduğunuzda siteden yalla live gold yükleme işlemini yapabilirsiniz. İşlemlerinizi yaparken site tarafından verilen canlı destekten yararlanabilirsiniz. Müşteri temsilcileri tarafından verilen destek ile en uygun ürünü rahatça seçerek Yalla live gold satın al işlemiyle dilediğiniz paketi alabilirsiniz.


Yalla Live Gold Fiyatları

Bir oyunda galip çıkmayı kim istemez? Bunun için farklı yollar denenir. Satın alacağınız Yalla live gold ile siz de pk savaşlarından galip çıkabilirsiniz. Arkadaşlarınıza ve canlı yayınlarda rakiplerinize ödüller gönderebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz, oyunlar oynayabileceğiniz uygulamayı akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yalla live uygulamasına getirilen güncellemeler ile tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabilir. Yalla live gold fiyatları kişilerin bütçesine uygun olarak belirlenir. Bu sayede siz de bütçenizi zorlamadan uygulamayı kullananlar arasında oluşturulan sıralamada üst sıralara yerleşebilirsiniz. Sitemizde sunulan fiyatlara bakılacak olursa;

Yalla Live 2900 Gold 853.95 TL

Yalla Live 5900 Gold 1704.95 TL

Yalla Live 12500 Gold 3442.90 TL

 

Yalla live gold yükleme işlemini her ihtiyaç duyduğunuzda yapabilirsiniz. Böylece sıralamadaki üst sıranızı sürekli olarak koruyabilirsiniz. Canlı destek ile aklınıza takılan soruların cevabını alabilirsiniz. Destek sizlere deneyimli müşteri temsilcileri ile verilir. Bu sayede ilk kez satın alıyor olsanız dahi sorun yaşamazsınız. İhtiyaç duyduğunuz her zaman Yalla live gold satın al işlemini çok kolay şekilde yapabilirsiniz. Arkadaşlarınıza animasyonlu birbirinden güzel hediyeleri de satın alacağınız yalla live gold ile gönderebilirsiniz.


Yalla Live Gold Nasıl Satın Alınır?

Online olarak eğlenceli zamanlar geçirilmesini sağlayan çok sayıda uygulama geliştirilmeye devam ediliyor. 2016 yılında geliştirilen Yalla live sahip olduğu özellikler ile dikkat çekmeyi başarıyor. Yalla live gold satın al işlemi ile uygulama üzerinden yakın arkadaşlarınızla birebir sohbet etmenin yanında açılan sohbet odalarına da katılabiliyorsunuz. Ayrıca siz de sohbet odaları açabilir ve partiler verebilirsiniz. Canlı yayın savaşları yaparak popüler olmayı başarabilirsiniz. Bunun için yalla live hesabınızda bakiyenizin olması gerekir. Yalla live gold satın al işlemini ilgili site üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için web sitesine kaydolabilirsiniz. Site üzerinden kullandığınız pek çok çevrimiçi uygulama ve oyunlar için gerekli bakiyeleri uygun fiyatlar ile almanız mümkün oluyor.


Üyelik işlemini yaparak site hesabınıza güvenli yöntemlerle bakiye yükleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun olarak en ucuz yalla live gold sizlerin tercihine sunuluyor. Siz de hesabınızdan uygulamanın ismini yazabilir ve almak istediğiniz gold miktarını belirtebilirsiniz. Bundan sonraki süreçte de işleminizi onaylamanızın ardından yalla live hesabınızda kullanacağınız gold yüklemesi yapılır. Bunun ardından da kullanmaya başlayabilirsiniz. Yalla live gold satın al işleminin pratik olarak yapıldığı sitede her istediğinizde tekrar uygun fiyatlı olarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Yalla Live Gold Nasıl Kullanılır?

Yalla live uygulamasını kullanmaya başladığınızda arkadaşlarınızla etkileşiminizi artırmak için hesabınızda bakiye olmalıdır. Yalnız gerçek hayatta kullandığınız para birimleri Yalla live içinde kullanılamaz. Bunun yerine uygulamanın kendine ait olan Yalla live gold para birimini kullanmanız gerekir. Bu para birimine sahip olmak için de Yalla live gold satın al işlemini yapabilirsiniz. Kodu etkinleştirmek için yapmanız gereken ilk şey hesabınıza giriş yapmaktır. Giriş yaptıktan sonra kod aktivasyonu bölümüne geçebilirsiniz. Yalla live gold satın al işlemini yaparken bir sorunuz olursa ya da sorunla karşılaşırsanız canlı destekle iletişime geçebilirsiniz.


Uygulama üzerinden açılan canlı yayınlarda ve verilen partilerde göndereceğiniz ödüller ile dikkatleri çekmeyi başarabilirsiniz. Yalla live gold yükleme işlemini pratik olarak yapmanın ardından ise uygulamada bulunan bakiyeniz ile popülerliğinizi artırabilirsiniz. Göndereceğiniz hediyelerle ilgi duyduğunuz kişilerin dikkatini çekebilirsiniz.


Yalla live gold satın al işlemi birçok avantaj sağlar. Bunlardan ilki birçok canlı ve sesli sohbet sayfalarına erişebilmenizdir. Böylece dünyanın birçok yerinden kişiyle tanışma fırsatı yakalayabilir ve çevrenizi genişletebilirsiniz. Ayrıca Yalla live gold satın al hizmeti sayesinde uygulama içinde istediğiniz oyunları da oynayabilirsiniz. Hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de yeni insanlar tanıyarak sosyalleşebilirsiniz.


Yalla live gold yükleme için site hesabınıza girmeniz gerekir. Sitede bulunan ürünleri inceleyerek içinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Sitede bulunan bakiyeniz yeterli olmadığı takdirde önce bakiye yükleme işlemini yapmanız gerekir. Güvenli yöntemlerle site hesabınıza bakiye yükledikten sonra Yalla live gold satın al işlemini yapabilirsiniz.


En ucuz Yalla live gold ürünlerini tercih edebilir ve istediğiniz miktarda uygulama parasını sepetinize ekleyebilirsiniz. Sepete ekleme işleminin yapılmasının ardından ise işlemi onaylamalısınız. İşlemi onayladıktan hemen sonra Yalla live hesabınıza girdiğiniz takdirde bakiyenizin yüklenmiş olduğunu görebilirsiniz. Bu şekilde de istediğiniz kişilere hediyelerinizi göndermeye başlayabilirsiniz. Yalla live gold hesabınızda azaldığını gördüğünüzde ise tekrar web sitesine girerek Yalla live gold satın al işlemini yapabilirsiniz. Güvenilir sitemizden hizmet alarak oyunlara kaldığınız yerden devam edebilir ve eğlencenin tadına da varabilirsiniz.

read more...
Yalla Live Gold

Yalla Live 2900 Gold

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
26.83 USD
27.19 USD
IOS IOS Android Android

Yalla Live 5900 Gold

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
53.57 USD
54.27 USD
IOS IOS Android Android

Yalla Live 12500 Gold

 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
 • star gray
  star gray
(0)
108.27 USD
108.56 USD
IOS IOS Android Android

Yalla Live Gold Satın Al sohbet odalarında ödüllerini gönder. Kurduğun odalar ve arkadaşlıkların Yalla Live Gold Yükleme sayesinde en ön sıralarda yer alır.